Aktualności

Znana z roli Lisy Cuddy w serialu „House M.D.” Lisa Edelstein znów pojawi się na małym ekranie. Aktorka otrzymała główną rolę w adaptacji „Confessions of a Sociopath”.

Prawie sześć lat minęło od ostatniego odcinka „House M.D.” - produkcji, dzięki której nazwisko Edelstein stało się dobrze znane miłośnikom seriali. Od tamtej pory aktorka pojawiła się tylko w projekcie sieci telewizyjnej Bravo „Girlfriends' Guide to Divorce”. Wiele wskazuje jednak na to, że o Lisie Edelstein usłyszymy ponownie już niebawem, obsadzona została bowiem w głównej roli jednej z nadchodzących premier. 

Lisa Edelstein, doktor House, Confessions of a Sociopath, Lisa Cuddy

Aktorka znana jest głównie z roli doktor Lisy Cuddy („House M.D.”)

Produkcja, której tytuł wciąż pozostaje zagadką, jest adaptacją książki autorstwa M.E. Thomas, pod tytułem „Confessions of a Sociopath”. Jest to historia opowiedziana z perspektywy kobiety, u której stwierdzona została socjopatia. Postać, w którą wcieli się Lisa Edelstein, musi nauczyć się żyć w społeczeństwie, będąc jednocześnie świadomą swojej przypadłości. 

Dobrze znana fanom produkcji o genialnym doktorze aktorka pojawi się także w nowym serialu Netflixa zatytułowanym „The Kominsky Method”. Będzie to dziesięcioodcinkowa komedia, która na platformie zadebiutuje najprawdopodobniej jeszcze w tym roku. 

Źródło: tvline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

House

Serial opisujący losy tytułowego Gregory'ego House'a, lekarza genialnego, lecz dość kontrowersyjnego i niekonwencjonalnego. Razem ze swoim zespołem diagnostycznym …