Aktualności

Przeznaczeniem niektórych aktorów najwidoczniej jest medycyna. Lisa Edelstein, znana z roli dr Cuddy w „House M.D.", pojawi się w kilku odcinkach drugiego sezonu „The Good Doctor”.

Pierwszy sezon „The Good Doctor” zwieńczyła poruszająca scena, w której dr Aaron Glassman (Richard Schiff) wyznaje swojemu młodemu protegowanemu, dr. Shaunowi Murphy’emu (Freddie Highmore), że ma guza mózgu i zostało mu niewiele życia.

Z tego powodu w 2. sezonie produkcji zobaczymy dr Blaize, słynną onkolog, która podejmie się leczenia dr. Glassmana. To właśnie ją zagra Lisa Edelstein.

Ze wstępnych opisów nowej postaci wynika, że pani doktor umie pokazać pazurki, nawet Glassmanowi, któremu – cytując źródło – „Nie boi się dać do zrozumienia, kto tu dowodzi”.

 

Lisa Edelstein

Warto nadmienić, że Edelstein powraca do świata serialowej medycyny za sprawą Davida Shore’a, z którym współpracowała również przy produkcji „House M.D.”

„The Good Doctor” to produkcja skupiająca się na dr. Shaunie Murphym (Freddie Highmore), młodym lekarzu, który zmaga się nie tylko z początkami pracy w szpitalu, ale i z własnymi dolegliwościami: autyzmem i syndromem sawanta.
Powiew świeżości, jakim jest konstrukcja postaci dr. Murphy’ego, jego wrażliwość i niestandardowe spojrzenie na pacjentów i medycynę, sprawiły, że „The Good Doctor” był jednym z najchętniej oglądanych seriali ubiegłego sezonu.

Źródło: spoilertv.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

The Good Doctor

Niezwykle bystry, młody chirurg Shaun Murphy zostaje rezydentem w prestiżowym szpitalu. Pomimo autyzmu, który utrudnia mu nawiązanie relacji ze współpracownikami, …