Aktualności

Stacja NBC oficjalnie poinformowała o skasowaniu kryminalnego serialu „Lincoln Rhyme: Hunt for the Bone Collector”. Tym samym produkcja zakończyła się na jednym sezonie liczącym dziesięć odcinków.

Serial NBC opowiadający o losach byłego detektywa Lincolna Rhyme’a próbującego rozwiązać sprawę seryjnego mordercy nie cieszył się od samego początku zbyt dużą popularnością wśród widzów. Stąd też decyzja o jego skasowaniu zaskoczeniem nie jest. Podobny los spotkał sitcom „Perfect Harmony”. 

lincoln rhyme, series, nbc
Kadr z serialu „Lincoln Rhyme: Hunt for the Bone Collector”

W rolę tytułowego Lincolna Rhyme’a wcielał się Russell Hornsby, znany szerszej publiczności z serialu „Grimm” i filmu „The Hate U Give”. Emerytowany detektyw przed laty został sparaliżowany na skutek konfrontacji z seryjnym mordercą – Kolekcjonerem Kości (The Bone Collector). Po jego powrocie Rhyme został wezwany do pomocy, a u jego boku stanęła młoda policjantka Amelia Sachs (Arielle Kebbel). 

Źródło: tvline.com 

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Lincoln Rhyme: Hunt for the Bone Collector

Serial bazujący na serii książek „The Bone Collector”. Po trzech latach przerwy rozpoczęła się nowa fala zabójstw, wskazująca na powrót seryjnego mordercy znanego …