Aktualności

Odczuliście niedosyt po ostatnim odcinku „Light as a Feather”? Jeśli tak, mamy dobrą wiadomość – stacja Hulu zdecydowała o przedłużeniu produkcji.

„Light as a Feather” opowiada o losach nastolatek, których życia drastycznie zmienia się po zagraniu w tajemniczą grę. Wkrótce zaczynają ginąć po kolei w sposób, w jaki zostało im to przepowiedziane podczas rozgrywki.

Pierwszy sezon serialu pojawił w zeszłym roku. Dziesięcioodcinkowa produkcja zyskała uznanie części widzów, jednak na serwisie rottentomatoes.com otrzymała marne 29% w skali świeżości. Pomimo kiepskich ocen stacja Hulu zdecydowała się na przedłużenie „Light as a Feather” o drugi sezon. 

light as a feather, season 2, drugi sezon, hulu,
Liana Liberato i Brianne Tju w „Light as a Feather”

Według wstępnych informacji w kolejnej serii bohaterki znowu będą musiały zmierzyć się z konsekwencjami gry. W serialu ponownie zobaczymy Lianę Liberato (McKenna), Haley Ramm (Violet) oraz Brianne Tju (Alex). R. Lee Flaming Jr. powróci w roli showrunnera.

Druga seria ma liczyć 16 odcinków. 

Źródło: deadline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Light as a Feather

Serial opowiada o wydawałoby się niewinnej zabawie w znaną grę „Light as a feather, stiff as a board” – polegającej na tym, że jedna osoba kładzie się i nie rusza, …


Aktualności


Recenzje