Aktualności

Ze względu na słabe wyniki oglądalności stacja The CW skasowała dwie produkcje. „Life Sentence” i „Valor” nie powrócą z drugim sezonem.

Pierwszy sezon „Valor” oglądało średnio ok. 950 tysięcy widzów z niskim współczynnikiem 0.21 w grupie wiekowej 18-49. Podobne wyniki osiągnął serial „Life Sentence”; średnio oglądało go 500 tysięcy widzów ze współczynnikiem 0.15 w grupie wiekowej 18-49.  Lucy Hale („Pretty Little Liars”), grająca główną rolę w drugiej ze skasowanych produkcji, odniosła się do zainstniałej sytuacji:

Stworzyliśmy coś ważnego i czystego i żadne unieważnienie nie może tego zabrać. (...) to było show, którego każdy potrzebuje i jestem bardzo wdzięczna, że dano mi szansę na bycie jego częścią.

Lucy Hale, Life Sentence, skasowany, sezon 2, Stella
Lucy Hale napisała obszerną wypowiedź na temat swojego udziału w „Life Sentence”, całość znajdziesz tutaj

Bohaterką „Life Sentence” jest Stella (Lucy Hale), młoda kobieta, która ma całe życie przed sobą. Jej świat kompletnie się zmienia, gdy lekarze diagnozują u niej nieuleczalny nowotwór raka. Stella decyduje się robić rzeczy, których zawsze się bała i czerpać z życia tyle, ile się da. Po kilku latach dziewczyna dowiaduje się, że jednak nie umiera, w związku z czym musi się zmierzyć z konsekwencjami swoich decyzji. Od marca emitowany jest pierwszy sezon produkcji.

Valor, sezon 1, Matt Barr, Christina Ochoa
Matt Barr oraz Christina Ochoa na planie „Valor”

Fabuła serialu „Valor” opowiadała o załodze elitarnej jednostki śmigłowców armii USA. Historia prowadzona jest dwutorowo i płynnie przechodzi między teraźniejszością a retrospekcjami skupiającymi się na nieudanej misji, której częścią była jedna z pierwszych kobiet-pilotów w jednostce.

Serial był emitowany od 9 października 2017 roku do 29 stycznia 2018 roku przez The CW. Jego twórcą był Kyle Jarrow. Matt Barr i Christina Ochoa, aktorzy grający pierwszoplanowe role, zdążyli już podpisać kontrakt yna występ w nowej produkcji CW „Skinny Dip” oraz produkcji ABC, „A Million Little Things”.

Źródło: materiały prasowe

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Valor

Fabuła serialu skupia się na załodze bazy elitarnej jednostki pilotów śmigłowców armii USA. Historia przedstawiona jest dwutorowo i płynnie porusza się między tu …


Life Sentence

Stella pogodziła się z tym, że rak powoli zaczyna ją zabijać. Kiedy jednak okazuję się, że został on całkowicie wyleczony, musi stawić czoła wszystkim wcześniejszym …