Aktualności

Promocja drugiego sezonu serialu stacji FX, „Legion”, rozpoczęła się już jakiś czas temu. Wreszcie możemy obejrzeć pełen zwiastun, który zapowiada, że sporo się będzie działo. W nowych odcinkach zobaczymy między innymi prawdziwe wcielenie Shadow Kinga.

„Legion” w zeszłym roku zachwycił nowatorskim podejściem do historii superbohaterskich. Bazujący na komiksach z uniwersum X-Menów serial opowiada historię Davida Hallera – mężczyzny od kilku lat przebywającego w szpitalu psychiatrycznym, ponieważ stwierdzono u niego schizofrenię. Z czasem zaczyna odkrywać, że to, co brał za chorobę, jest przejawem jego mocy.

Drugi sezon produkcji rozpocznie się po rocznym przeskoku czasowym oraz wprowadzi prawdziwe wcielenie Shadow Kinga, którego zagra Navid Negahban.

Oficjalny zwiastun daje nam pierwszą próbkę zapowiadanego już wcześniej pojedynku tanecznego między Davidem a Oliverem oraz czyhającego na naszych bohaterów zagrożenia. Trailer można obejrzeć poniżej:

W obsadzie serialu znajdują się: Dan Stevens („Downton Abbey”), Rachel Keller („Fargo”), Aubrey Plaza („Parks and Recreation”), Bill Irwin („South of Hell”), Jemaine Clement („Flight of the Conchords”), Jean Smart („Fargo”), Amber Midthunder oraz Navid Negahban („Homeland”, „Mistresses”).

„Legion” powraca z nowymi odcinkami 3 kwietnia. W Polsce premiera drugiego sezonu odbędzie się 2 dni później – 5 kwietnia na kanale FOX.

Źródło: Marvel

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Legion

Serial oparty na serii komiksów o grupie X-Men. David Haller od kilku lat przebywa w szpitalu psychiatrycznym, ponieważ stwierdzono u niego schizofrenię. Po spotkaniu …


Aktualności