Aktualności

Jeden z najbardziej wyczekiwanych powrotów serialowych będzie miał swoją premierę już na początku kwietnia. Tymczasem portal Entertainment Weekly udostępnił nowe zdjęcia, które zapowiadają między innymi Amahla Farouka w świetnej formie.

„Legion”, to serial bazujący na komiksach z uniwersum X-Menów i opowiadający o Davidzie Hallerze, mężczyźnie przekonanym, że cierpi na schizofrenię, który odkrywa, że to, co brał za chorobę, jest przejawem jego mocy. 11-odcinkowy sezon drugi, od którego premiery dzielą nas już mniej niż trzy tygodnie, zapowiadany jest w ten sposób:

Po zniknięciu Davida i Olivera, w sytuacji, gdy Farouk grasuje na wolności, ekipa zawiera nietypowy sojusz z dawnym wrogiem Clarkiem i finansowaną przez rząd organizacją Division III. Amahl Farouk wypełnia swoje nowe cele, które mają przybliżyć go do zdobycia nieograniczonej i zagrażającej bezpieczeństwu świata mocy.

W nowym sezonie prawdziwą formę Amahla Farouka (zwanego również Shadow Kingiem) zagra Navid Negahban („Homeland”). Jak wspomniał już wcześniej Noah Hawley, twórca serialu:

Lenny i Oliver są wykorzystywani przez Amahla Farouka. Od czasu do czasu przybiera on ich postać. W ten sposób się ukrywa. Pomyślałem sobie „Co by robił Freddy Krueger w ciągu dnia?” i że to byłoby interesujące, oni jako sposób przeczekania czegoś. Co się z nimi dzieje? Są umieszczeni w jakimś pięknym miejscu, które niekoniecznie musi istnieć fizycznie, może to być miejsce umysłowe, jak plan astralny. Mają tam wszystko, czego potrzebują, są nad basenem i jest prześlicznie, ale w pewnym momencie jakaś część ich zaczyna sobie zdawać sprawę, że są uwięzieni w rzeczywistości, nad którą nie mają kontroli.

Portal Entertainment Weekly udostępnił nowe zdjęcia z drugiego sezonu produkcji:

Legion, sezon 2, pierwsze zdjęcia, David Haller

Legion, sezon 2, Amahl Farouk, Shadow King
Navid Negahban jako Amahl Farouk (Shadow King)

Legion, sezon 2, Oliver Bird

 

„Legion” powraca z nowymi odcinkami 3 kwietnia. W Polsce premiera drugiego sezonu odbędzie się 2 dni później – 5 kwietnia o godzinie 22:00 na kanale FOX.

Źródło: ew.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Legion

Serial oparty na serii komiksów o grupie X-Men. David Haller od kilku lat przebywa w szpitalu psychiatrycznym, ponieważ stwierdzono u niego schizofrenię. Po spotkaniu …


Aktualności