Aktualności

Choć do finału drugiego sezonu serialu „Legion” pozostały jeszcze dwa odcinki, to już teraz wiadomo, że to nie koniec tej historii. Stacja FX zamówiła trzeci sezon produkcji, który zadebiutuje w przyszłym roku.

„Legion” bazuje na komiksach z serii X-Men i opowiada o Davidzie Hallerze, który jest pewien – zgodnie ze stawianymi diagnozami – że cierpi na schizofrenię. W szpitalu psychiatrycznym poznaje nową pacjentkę, Syd, która niezmiernie go fascynuje. Z pomocą jej i grupy mutantów, dowodzonych przez Melanie Bird, odkrywa prawdę o sobie i swoich zdolnościach. W serialu występują: Dan Stevens („Downton Abbey”), Rachel Keller („Fargo”), Aubrey Plaza („Parks and Recreation”), Bill Irwin („South of Hell”), Jemaine Clement („Flight of the Conchords”), Jean Smart („Fargo”) i Amber Midthunder, Navid Negahban („Homeland”). Za stworzenie serialu odpowiada Noah Hawley („Fargo”).

Legion, FX, sezon 3

Na temat przedłużenia serialu wypowiedział się Eric Schrier, odpowiedzialny za produkcje oryginalne stacji FX:

„Legion” na nowo zdefiniował serial superbohaterski i wykroczył poza wszelkie oczekiwania wraz z intensywnością i odkryciami mającymi miejsce w drugim sezonie. Jesteśmy niesamowice dumni z  osiągnięcia Noaha Hawleya i zaszczyceni, mogąc kontynuować serial przekraczający granice konwencjonalnych historii telewizyjnych. Jesteśmy również wdzięczni za wkład naszych producentów wykonawczych – Johna Camerona, Lauren Shuler Donner, Simona Kinberga i Jepha Loeba z Marvel Television i naszej niesamowitej obsady oraz ekipy tego przełomowego serialu.

Premiera trzeciego sezonu serialu zapowiedziana jest na 2019 rok.

Źródło: deadline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Legion

Serial oparty na serii komiksów o grupie X-Men. David Haller od kilku lat przebywa w szpitalu psychiatrycznym, ponieważ stwierdzono u niego schizofrenię. Po spotkaniu …


Recenzje