Aktualności

Premiera finałowego sezonu produkcji już coraz bliżej, więc wreszcie możemy dowiedzieć się, o czym opowiedzą nadchodzące odcinki.

„Legion” bazuje na komiksach z serii X-Men i opowiada o Davidzie Hallerze, który jest pewien – zgodnie ze stawianymi diagnozami – że cierpi na schizofrenię. W szpitalu psychiatrycznym poznaje nową pacjentkę, Syd, która niezmiernie go fascynuje. Z pomocą jej i grupy mutantów, dowodzonych przez Melanie Bird, odkrywa prawdę o sobie i swoich zdolnościach.

Trzeci sezon serialu, który będzie także finałowym, opowie o próbie naprawienia przez Davida niedawnych wydarzeń. Pomóc mu mogą zdolności mutantki Switch, która potrafi podróżować w czasie. W wypełnieniu tego planu przeszkodzić mogą jednak dawni przyjaciele głównego bohatera, na czele z Syd oraz współpracujący z nimi Amahl Farouk.

Premiera trzeciego sezonu w amerykańskiej telewizji FX odbędzie się w nocy z 24 na 25 czerwca. Polska premiera na kanal Fox również zapowiadana jest na czerwiec.

Źródło: FX

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Legion

Serial oparty na serii komiksów o grupie X-Men. David Haller od kilku lat przebywa w szpitalu psychiatrycznym, ponieważ stwierdzono u niego schizofrenię. Po spotkaniu …


Aktualności


„Legion” będzie dostępny na HBO GO!

„Legion” bazuje na komiksach z serii X-Men i opowiada o Davidzie Hallerze, który jest pewien – zgodnie ze stawianymi diagnozami – że cierpi na schizofrenię. W szpitalu …