Aktualności

Już niedługo subskrybenci HBO GO będą mieli okazję nadrobić dwa sezony produkcji!

„Legion” bazuje na komiksach z serii X-Men i opowiada o Davidzie Hallerze, który jest pewien – zgodnie ze stawianymi diagnozami – że cierpi na schizofrenię. W szpitalu psychiatrycznym poznaje nową pacjentkę, Syd, która niezmiernie go fascynuje. Z pomocą jej i grupy mutantów, dowodzonych przez Melanie Bird, odkrywa prawdę o sobie i swoich zdolnościach.

Jak można zauważyć na HBO GO w zakładce Seriale → Wkrótce już 1 czerwca na platformę trafią dwa pierwsze sezony serialu „Legion”.

legion, fx, hbo go
Informacje o premierze odcinków na platformie HBO GO

Premiera trzeciego, finałowego sezonu w amerykańskiej stacji FX będzie miała miejsce w nocy z 24 na 25 czerwca. Można spodziewać się, że nowe odcinki będą pojawiać się cotygodniowo na HBO GO, ale nie zostało to jeszcze potwierdzone. Wśród zapowiedzianych postaci w finałowym sezonie pojawi się nowa mutantka Switch, której zdolność do podróży w czasie będzie kluczowa dla planów Davida, chcącego naprawić wyrządzone przez siebie szkody. Nie zabraknie także rodziców Davida – jego matkę Gabrielle zagra Stephanie Corneliussen („Mr. Robot”, „Deception”), natomiast w Profesora X wcieli się Harry Lloyd („Game of Thrones”, „Counterpart”).

Źródło: HBO GO

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Legion

Serial oparty na serii komiksów o grupie X-Men. David Haller od kilku lat przebywa w szpitalu psychiatrycznym, ponieważ stwierdzono u niego schizofrenię. Po spotkaniu …


Aktualności