Aktualności

Wraz ze zbliżającą się premierą finałowego sezonu serialu nadszedł wreszcie czas na rozpoczęcie jego kampanii promocyjnej. Na początek widzom zaserwowano niezwykły plakat.

„Legion” bazuje na komiksach z serii X-Men i opowiada o Davidzie Hallerze, który jest pewien – zgodnie ze stawianymi diagnozami – że cierpi na schizofrenię. W szpitalu psychiatrycznym poznaje nową pacjentkę, Syd, która niezmiernie go fascynuje. Z pomocą jej i grupy mutantów, dowodzonych przez Melanie Bird, odkrywa prawdę o sobie i swoich zdolnościach.

Nadchodzący trzeci sezon produkcji będzie także jego finałem. Choć o samej historii jeszcze zbyt wiele nie wiadomo, to pierwsze opisy sugerują, że David będzie chciał naprawić niedawne wydarzenia. Już niedługo dostaniemy pierwszy zwiastun, tymczasem podziwiać możemy najnowszy plakat, zawierający w sobie tak wiele znanych elementów:

asss

Premiera trzeciego sezonu w amerykańskiej telewizji FX odbędzie się w nocy z 24 na 25 czerwca. Polska data premiery na kanale Fox nie jest jeszcze znana, ale prawdopodobnie będzie miała miejsce w tym samym tygodniu.

Źródło: FX

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Legion

Serial oparty na serii komiksów o grupie X-Men. David Haller od kilku lat przebywa w szpitalu psychiatrycznym, ponieważ stwierdzono u niego schizofrenię. Po spotkaniu …


Aktualności