Aktualności

Jak już mogliśmy się dowiedzieć, Legendy nie pojawią się w nadchodzącym crossoverze Arrowverse. Wiele wskazuje jednak na to, że wezmą udział w crossoverze stworzonym przez nich samych.

Tegooroczny crossover Arowverse nosił będzie tytuł „Elseworlds” i zapozna on widzów z postacią Batwoman. Rozpocznie się dziewiątego grudnia i będzie wyświetlany codziennie, aż do jedenastego grudnia. Niestety po raz pierwszy „DC’s Legends of Tomorrow” nie będzie częścią tej historii. 

Jak zapowiadają jednak twórcy serialu, poradzili sobie w inny sposób, tworząc sceny, w których aktorzy spotkają inne wersje swoich postaci. Keto Shimizu, showrunner, powiedział:

W tygodniu crossoveru będziemy tak właściwie zdani na siebie, więc zdecydowaliśmy się na crossover z samymi sobą. W grudniowym odcinku będziemy podróżować przez różne linie czasowe. 

Plakat zapowiadający nadchodzący sezon

Caity Lotz, wcielająca się w rolę Sary, powiedziała:

Czuję, że twórcy serialu chcieli zrobić coś epickiego ze względu na fakt, że nie pojawimy się w „Elseworlds”. I im wyszło! Ten odcinek jest szalony! Jeśli chodzi o te „różne linie czasowe” to  będzie to coś na kształt innych wymiarów i rzeczywistości, w których będziemy żyć. 

Tala Ashe, serialowa Zari dodała:

Powiem tylko, że to dużo pracy dla ludzi, którzy są w tych scenach. Jest bardzo zabawnie!

Premiera nowego sezonu serialu już 23 października.

Źródło: tvline.com 

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Aktualności