Aktualności

Wciąż żyjemy zakończeniem trzeciego sezonu najmłodszego dziecka franczyzy Arrowverse, w którym Legendy pokonały swojego wroga Mallusa. I mimo że do premiery najnowszej serii zostały nam jeszcze 4 miesiące, mamy już pierwsze zapowiedzi tego, czego możemy się w niej spodziewać.

Show zaskoczyło widzów i z sezonu na sezon staje się coraz lepsze, ale czy uda mu się utrzymać się na fali sukcesu? Tego możemy dowiedzieć się już w październiku, ponieważ premiera nowych odcinków została ogłoszona na 22.10.

Wiemy na pewno o przetasowaniach w ekipie serialu. Keiynan Lonsdale (Wally West) ogłosił, że nie będzie już członkiem stałej obsady, natomiast w grupie regularnych aktorów pojawiły się Jes Macallan (Ava Sharpe) oraz Courtney Ford (Eleanor Darkh). 

DC Legends of Tomorrow 4 sezon spoiler
Z czym tym razem zmierzą się Legendy?

Nowy sezon ma stawiać na mity i legendy DC. Pojawią się demony, wilkołaki i wampiry, a także wiele innych postaci, które znamy i kochamy z komiksów takich jak „Frankenstein” czy „Agenci S.H.A.D.E.”.

Po pokonaniu Mallusa bariera została naruszona, a świat zaczął roić się od „Zbiegów”  – magicznych postaci z baśni i mitów, które tłumnie przybywają do naszego świata i na pewno narobią problemów. W jaki sposób poradzą sobie z nimi Legendy? Przekonacie się już w październiku. 

Źródło: comicbookmovie.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

DC's Legends of Tomorrow

Serial oparty na komiksach wydawanych przez DC Comics. Kiedy Ziemi zaczyna grozić wielkie niebezpieczeństwo, Rip Hunter postanawia zebrać grupę superbohaterów i …