Aktualności

W 2017 roku po ośmiu sezonach pożegnaliśmy „The Vampire Diaries”. Od 2013 roku mogliśmy oglądać spin-off tego serialu – „The Originals”. Już niedługo na małym ekranie zadebiutuje spin-off „The Originals” – „Legacies”.

„Legacies” będzie skupiać się na granej przez Danielle Rose Russel postaci Hope Mikaelson oraz losach jej przyjaciół ze szkoły dla dzieci i młodzieży z paranormalnymi zdolnościami, prowadzonej przez Alarica Saltzmana (Matthew Davis). Zarówno matka jak i ojciec Hope są hybrydami – połączeniem wilkołaka i wampira, jej przodkowie  natomiast zapocząkowali rasę czarowników. Dziewczyna musi zmagać się ze swoją naturą, wiązanymi z nią nadziejami oraz nadchodzącymi niebezpieczeństwami, które od zarania dziejów czają się w Mystic Falls. 

Czego możemy dowiedzieć się po obejrzeniu zwiastuna?

Jak widać, pierwszy sezon będzie skupiał się głównie na problemach nastolatków, tych miłosnych i tych z akceptacją społeczeństwa. Muszą oni przestrzegać ściśle określonych przez szkołę zasad, które zostały stworzone, aby utrzymać w sekrecie ich paranormalne zdolności. Jednak większość uczniów marzy jedynie o zwykłym życiu, a nie ukrywaniu się w cieniu, co ściągnie na nich wiele nieprzyjemnych konsekwencji, którym będą musieli wspólnie stawić czoło. 

„Legacies” zadebiutuje na antenie stacji The CW 25 października.

Źródło: The CW

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.