Aktualności

Stacja NBC poinformowała o zamówieniu nowego serialu z serii „Law & Order”.

W amerykańskiej telewizji seriale z tej serii cieszą się ogromną popularnością nieprzerwanie od ponad 20 lat. Niektóre były bardziej lubiane przez widzów, inne trochę mniej, przez co cała marka zmienia się w mocno dynamiczny sposób. Jedne seriale z serii „Law & Order” spadają z anteny, na ich miejsce pojawiają się nowe, a jeszcze inne trwają w najlepsze od bardzo długiego czasu. Najdłużej emitowany „Law & Order: Special Victims Unit” doczekał się już 20 sezonów i to właśnie jego spin-offem będzie nowy serial z tego świata.

Law & Order: Special Victims Unit, Law & Order: Hate Crimes, NBC
Kadr z serialu „Law & Order: Special Victims Unit”
 

„Law & Order: Hate Crimes” – bo tak nazywać się będzie spin-off, opowie o specjalnej jednostce policji, której głównym zadaniem jest ściganie przestępców dopuszczających się zbrodni na tle rasowym, religijnym lub etnicznym, czyli w skrócie: wszystkich tych, które mają podłoże w nienawiści. Serial ma być oparty na działaniach prawdziwego wydziału policji pracującego w Stanach Zjednoczonych od wielu lat. W świecie rzeczywistym agenci „HateCrimes” oraz „Special Victims Unit” bardzo często wymieniają się w swoich jednostkach, dzięki czemu skuteczność ich pracy rośnie. Dla widzów to niemal pewniak, że w spin-offie zobaczymy aktorki i aktorów z „Law & Order: Special Victims Unit”.

Nowy serial, będący już siódmym z uniwersum, zostanie zaprezentowany podczas finału aktualnego sezonu „Law & Order: Special Victims Unit”. Za produkcję odpowiedzialny jest Dick Wolf, czyli człowiek, który stworzył markę „Law & Order” oraz Warren Leight, jego długoletni współpracownik.

Źródło: deadline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Law & Order: Special Victims Unit

Serial opowiada o grupie nowojorskich policjantów zajmujących się przestępstwami na tle seksualnym. Dzięki współpracy z biurem prokuratora okręgowego doprowadzają …