Aktualności

Aktorka Lauren Cohan dołączyła do obsady serialu produkowanego przez ABC, „Whiskey Cavalier”. Fani zastanawiają się, jaki los, w związku z tą informacją, czeka jej postać w „The Walking Dead”.

Serial, do obsady którego dołączyła właśnie Cohan, opowiadać będzie o agencie FBI mierzącym się z załamaniem nerwowym. Jego drogi przetną się z agentką CIA (w tej roli Cohan), z którą będzie musiał współpracować przy sprawie, gdzie stawką będą losy świata. „Whiskey Cavalier” ma czerpać z tematyki szpiegowskiej, ale nie zabraknie również romansu oraz typowego proceduralnego podejścia do fabuły.

Lauren Cohan, Whiskey Cavalier, The Walking Dead
Lauren Cohan
​​

Lauren Cohan od dłuższego czasu była na ustach wszystkich zainteresowanych jej karierą z powodu plotek dotyczących niezbyt udanych negocjacji z producentami „The Walking Dead”. Aktorka starała się wynegocjować dla siebie stawki równe tym, jakie otrzymują Andrew Lincoln oraz Norman Reedus, jednak w świetle wiadomości o nowym angażu, można chyba śmiało założyć, że nie udało jej się przekonać twórców.

Fani zarówno Cohan, jak i „The Walking Dead” zastanawiają się, co to będzie oznaczało dla postaci Maggie oraz czy ewentualne odejście aktorki z serialu nie wpłynie negatywnie na i tak już słabo oceniany serial. Na chwilę obecną nie ma nawet pewności, czy „Whiskey Cavalier” w ogóle powstanie, nadal nie ma bowiem oficjalnego zamówienia na pierwszy sezon. Stacja ABC poda tę informację najpewniej w okolicach maja, kiedy ma w zwyczaju ogłaszać nowości oraz kasacje i przedłużenia swoich seriali.

Poza Lauren Cohan w obsadzie znaleźli się jak do tej pory Scott Foley („Scandal”) oraz Ana Ortiz („The Mindy Project”).

Źródło: tvline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

The Walking Dead

Serial opowiadający o świecie po wybuchu apokalipsy zombie. Głównym bohaterem „Żywych trupów” jest Rick Grimes, policjant, który staje na czele grupy ocalałych …


Aktualności