Aktualności

Lauren Cohan, aktorka wcielająca się w postać Maggie z „The Walking Dead”, potwierdziła, że opuszcza serial wraz z końcem dziewiątego sezonu.

Zaledwie kilka dni temu informowaliśmy o tym, że odtwórca roli głównego bohatera serialu, Andrew Lincoln, zdecydował się opuścić obsadę. Dzisiaj swoje odejście ogłosiła również Lauren Cohan, która grała Maggie i była obecna w serialu niemal od samego początku. O jej ewentualnym odejściu spekulowano już od dłuższego czasu, kiedy w internecie pojawiły się informacje o skomplikowanych negocjacjach kontraktu na dziewiąty sezon. Niedługo potem Cohan znalazła się w obsadzie serialu „Whiskey Cavalier” i fani byli już przekonani, że odchodzi z produkcji o zombie. Aktorka zaskoczyła jednak wszystkich, potwierdzając swój dalszy udział w „The Walking Dead” – dzisiaj jednak okazało się, że będzie tam gościć jeszcze tylko przez jeden sezon.

The Walking Dead, AMC, sezon 9, Maggie Rhee, Lauren Cohan
Kadr z serialu „The Walking Dead”
 

Cohan ma pojawić się w zaledwie sześciu odcinkach dziewiątej serii, podobnie zresztą jak Andrew Lincoln, dla którego również będzie to ostatni sezon w świecie zombie. Przy okazji upublicznienia decyzji o odejściu Cohan pojawiła się bardzo istotna informacja na temat fabuły... Maggie ma bowiem pojawić się tylko w pierwszej połowie sezonu, co znaczy, że jej definitywny koniec nastąpi właśnie wtedy, co jest niecodziennym ruchem ze strony scenarzystów, którzy postacie pierwszoplanowe zwykli uśmiercać w finałowych odcinkach.

The Walking Dead, AMC, sezon 9, Maggie Rhee, Lauren Cohan, Andrew Lincoln, Rick Grimes
Kadr z serialu „The Walking Dead”
 

W „The Walking Dead” odejście kogoś z obsady niemal zawsze skutkuje uśmierceniem postaci w serialu, na różne wymyślne sposoby. Biorąc pod uwagę wydarzenia z finału ósmego sezonu, gdzie Rick i Maggie bardzo mocno się poróżnili, fani już wydedukowali, jaki koniec czeka tę dwójkę. Mało prawdopodobne, aby scenarzyści poszli inną ścieżką i zaskoczyli widzów, jednak wszyscy pokładają nadzieję w nowej showrunnerce, Angeli Kang, która zapowiedziała, że ma zamiar pozbyć się problemu spadającej oglądalności. Czy uda jej się to bez dwóch głównych postaci?

Źródło: flickeringmyth,com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

The Walking Dead

Serial opowiadający o świecie po wybuchu apokalipsy zombie. Głównym bohaterem „Żywych trupów” jest Rick Grimes, policjant, który staje na czele grupy ocalałych …


Aktualności