Aktualności

Lauren Cohan, aktorka grająca Maggie w serialu stacji AMC, „The Walking Dead”, potwierdziła, że jej postać pojawi się w kolejnym sezonie produkcji.

Aktorka od kilku miesięcy nie była pewna swojego angażu w kolejnym sezonie serialu o apokalipsie zombie, jednak w niedawno udzielonym wywiadzie potwierdziła udział w dalszych przygodach grupy dowodzonej przez Ricka. Jej postać jest obecna w serialu już od drugiego sezonu i stała się jedną z najważniejszych bohaterek. Niedawny finał ósmego sezonu pokazał bardzo ciekawe sceny z jej udziałem, sugerujące znaczny rozwój Maggie w warstwie fabularnej.

The Walking Dead, AMC, sezon 9, Maggie Rhee, Lauren Cohan
Lauren Cohan jako Maggie Rhee
 

Fani „The Walking Dead” aż do teraz nie byli pewni, jak potoczą się jej losy: najpierw aktorka poinformowała, że nadal negocjuje kontrakt z AMC, następnie w internecie pojawiła się informacja o jej angażu w innym serialu. Widzowie szybko połączyli wątki i byli niemal przekonani, że Cohan nie pojawi się w kolejnych sezonach. Większość odetchnęła z ulgą po jej słowach:

Tak, wracam. Jest jeszcze wiele do opowiedzenia na temat Maggie. To będzie dobre!

 

Dziewiąty sezon „The Walking Dead” pojawi się najprawdopodobniej w pierwszej połowie 2019 roku.

Źródło: tvline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

The Walking Dead

Serial opowiadający o świecie po wybuchu apokalipsy zombie. Głównym bohaterem „Żywych trupów” jest Rick Grimes, policjant, który staje na czele grupy ocalałych …