Aktualności

Netflix poinformował, że legendarne dzieła Monty Pythona będą dostępne w ofercie już w kwietniu.

Monty Python rozśmiesza ludzi już od kilkudziesięciu lat. Pomimo tego, że projekt nie istnieje już od dłuższego czasu, wielu widzów wciąż wraca do produkcji stworzonych przez grupę z Wielkiej Brytanii. Bardzo wiele z ich scen i gagów to dzisiaj absolutne klasyki rozrywki, które absolutnie się nie zestarzały. Nie ma chyba osoby, która nie znałaby słynnego powiedzenia „Nikt nie spodziewał się hiszpańskiej inkwizycji!” albo nie kojarzyłby słynnej przeróbki piosenki „Always look on the bright side of life”.

Monty Python's Flying Circus, Monty Python, Netflix, Latający cyrk Monty Pythona

Kadr z serialu „Monty Python’s Flying Circus”

W kwietniu na platformie streamingowej Netflixa pojawi się bardzo wiele tytułów z repertuaru Monty Pythona. Wśród nich znajdą się również te o charakterze serialowym, na czele z najbardziej znanym „Monty Python's Flying Circus” („Latający cyrk Monty Pythona”) oraz jego niemieckim odpowiednikiem, „Monty Python's Fliegender Zirkus”. Nie zabraknie miniserii „Monty Python's Personal Best” oraz „Monty Python's Best Bits”.

Według oficjalnych informacji Netflix nie udostępni wszystkich odcinków na raz. Nie wiadomo, jak wiele z nich  będzie dostępne dla polskich użytkowników, ale na pewno nie jest to powód do smutku, jeśli już od 15 kwietnia rozśmieszać nas będą jedni z najlepszych komediantów w historii telewizji.

Źródło: montypython.com / Netflix

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane