Aktualności

Fox wznowił anulowany rok wcześniej przez stację ABC serial „Last Man Standing” i wprowadził go do swojej komediowej ramówki. Okazuje się, że nie wszyscy aktorzy jednak powrócą. Kto zostanie zastąpiony w siódmym sezonie?

Historia przedstawiona w „Last Man Standing” skupia się wokół rodziny Baxterów. Mike Baxter (Tim Allen) jest dyrektorem marketingu w sklepie oferującym sprzęt myśliwski, campingowy i trekkingowy, znajdującym się w Denver, w Kolorado. Jego życie zajmuje żona, trzy córki, wnuk oraz młodzieńcy spotykający się z jego córkami. Serial doczekał się sześciu sezonów w stacji ABC, a rok po kasacji został wznowiony i przejęty przez Foxa.

Dwójka członków rodziny Baxterów będzie wyglądać odrobinę inaczej, po powrocie serialu na antenę. Molly Ephraim („Brockmire”, „Halt and Catch Fire”) oraz Flynn Morrison, którzy odgrywali odpowiednio Mandy, córkę Mike'a oraz Boyda, wnuka Mike'a, nie powrócą do swoich ról. Trwa obecnie poszukiwanie osób na ich miejsce. Trwają jeszcze negocjacje w sprawie powrotu Kaitlyn Dever („Justified”), wcielającej się w Eve.

Last Man Standing, ABC, FOX, sezon 7, recasting
Kadr z serialu „Last Man Standing”
Molly Ephraim (druga od lewej), Flynn Morrison (trzeci od lewej)

Swój powrót do serialu potwierdzili: Tim Allen (Mike), Nancy Travis (jako żona Vanessa), Amanda Fuller (najstarsza córka Kristin), Jonathan Adams (Chuck), Christoph Sanders (Kyle), Jordan Masterson (Ryan) and Hector Elizondo (Ed).

Premiera siódmego sezonu serialu już 28 września.

Źródło: tvline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Last Man Standing

Mike Baxter to dyrektor wykonawczy i dyrektor marketingu sieci sklepów sportowych. Ma kochającą żonę, trzy cudowne córki oraz wnuka, jednak w jego życiu co chwilę …


Aktualności