Aktualności

„L.A.'s Finest” nie miało łatwo, po tym jak stacja NBC zrezygnowała z produkcji, która była już na zaawansowanym etapie. Jak niedawno informowaliśmy, nie był to jednak definitywny koniec dla serialu, do którego prawa wykupił kanadyjski dostawca programowy, Bell Media. Szukanie stacji gotowej do wyemitowania odcinków w Stanach Zjednoczonych również się zakończyło. Czy będzie można ją zobaczyć, na którymś ze znanych kanałów?

„L.A.'s Finest” jest spin-offem filmu „Bad Boys 2” i skupia się na postaci przedstawionej tam Syd Burnett (w tej roli ponownie Gabrielle Union), która porzuciła swoją skomplikowaną przeszłość, aby zostać detektywem policyjnym w Los Angeles. Gdy jej nową partnerką zostaje Nancy McKenna (odgrywana przez Jessicę Albę), pracująca matka z równie złożoną historią, Syd musi odkryć czy jej sposób życia nie kryje jakiejś większej tajemnicy. Te dwie kobiety nie zgadzają się w zbyt wielu sprawach, ale potrafią się porozumieć, gdy chodzi o zajęcie się najgroźniejszymi kryminalistami w mieście.

Serial został oficjalnie przejęty przez firmę Charter Communications, będącą dostawcą usług telekomunikacyjnych. Odcinki pojawią się na należącej do Charter platformy streamingowej Spectrum, dostępnej dla osób korzystających z usług firmy. Będzie to pierwszy serial oryginalny dostępny w tym miejscu.

Bad Boys 2, spin-off, L.A.'s Finest, Gabrielle Union, Syd Burnett
Gabrielle Union jako Syd Burnett w filmie „Bad Boys 2”

Premiera 13-odcinkowego sezonu odbędzie się w 2019 roku.

Źródło: hollywoodreporter.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Aktualności