Aktualności

W obsadzie serialu „Catch 22”, produkowanego przez Hulu, doszło do zmian w związku z główną rolą. George Clooney zostanie zastąpiony przez Kyle'a Chandlera.

Sześcioodcinkowy serial na podstawie książki Josepha Hallera o tym samym tytule (w Polsce znanej jako „Paragraf 22”) napotkał na swojej drodze problemy, na szczęście niewielkie. George Clooney zdecydował, że zadowoli się rolą drugoplanową. Jego nowa postać to dowódca szkoleniowy w kalifornijskiej szkole – ambitny, bez poczucia humoru, niedorzeczny, zły, sadystyczny, a ponadto ogarnięty obsesją na punkcie parad i wszelkich związanych z tym konkursów. Jako szkoleniowiec zamienia życie młodych mężczyzn w piekło, ale w głębi siebie jest tak naprawdę tylko wściekłym idiotą, niestwarzającym większego zagrożenia; takich jak on nie wysyła się przecież na misje. Problem w tym, że w końcu ktoś postanawia to zrobić – zostaje dowódcą misji na morzu śródziemnomorskim. Na temat roli Chandlera wiadomo jedynie tyle, że scenarzyści opisują go jako poważnego pułkownika.

Kyle Chandler, Catch 22, Hulu

Kyle Chandler

 

W obsadzie znalazł się również Christopher Abbott („Girls”), który zagra bombardiera, wściekłego na to, że cała masa ludzi chce go zabić, chociaż nigdy ich nawet nie poznał. Największym zagrożeniem dla tej postaci okażą się jednak podwyższane wciąż limity wykonywanych misji bojowych. W produkcji wystąpi także Hugh Laurie („House MD.”), co zostało niedawno ogłoszone.

Scenariusz napisał Luke Davies („Lion”) wraz z Davidem Michodem („Animal Kingdom”), który będzie pełnić również rolę reżysera.

Serial zadebiutuje na platformie Hulu jeszcze w tym roku.

Źródło: screenrant.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Catch-22

Adaptacja książki Josepha Hellera pod tym samym tytułem. Przedstawiona w niej historia dzieje się podczas II wojny światowej, a jej głównym bohaterem jest amerykański …


Aktualności