Aktualności

Pamiętacie Fran Drescher w roli pomocy domowej? Przedwczoraj aktorka zasugerowała, że kultowy serial z lat 90. może zostać wskrzeszony. Produkcja doczekała się także polskiej wersji, czyli „Niani” z Agnieszką Dygant i Tomaszem Kotem.

Serial – znany u nas pod tytułem „Pomoc domowa” – emitowano w latach 1993-1999 i doczekał się aż 145 odcinków. Główna postać została oparta na własnych życiowych doświadczeniach Drescher; produkcja opowiadała o kobiecie, która po stracie pracy i ukochanego zatrudniła się jako pomoc domowa. Przenosi się do domu Sheffieldów, a z czasem zakochuje się w głowie rodziny, Maxwellu. Serial skupia się na perypetiach Fran oraz rodziny, u której pracuje.

The Nanny, Pomoc domowa, Niania, CBS, serial, powrót, reboot, Fran Drescher
Jedno ze zdjęć promocyjnych „The Nanny”

W wypowiedzi dla „Entertainment Tonight”, podczas koncertu charytatywnego, Drescher przyznała:

Pracujemy przy poważnym projekcie, który będzie bardzo ekscytujący dla fanów. Nie mogę zdradzić nic więcej, ale to będzie coś wielkiego.

Odtwórczyni roli Fran Fine przyznała, że starsza wersja bohaterki byłaby znacznie bardziej zaangażowana w takie sprawy jak zagrożenie środowiska, obrona praw obywatelskich czy problemy zdrowotne. Może to zatem oznaczać, że planowany jest wielki powrót produkcji CBS.

Serial „The Nanny” bywał krytykowany, ale wciąż ma tak wielu fanów, że wznowienie go mogłoby przynieść korzyści finansowe. Przy tak dużym zainteresowaniu Drescher i wsparciu sympatyków, realizacja takiego projektu może być tylko kwestią czasu, jednak na razie fani oryginalnej „Niani” będą musieli obejść się smakiem i z zaciśniętymi kciukami oczekiwać na wieści.

Źródło: screenrant.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.