Aktualności

Hulu udostępniło pierwszy zwiastun i plakat promujący nadchodzący sezon „The Path”. Trzecia seria produkcji, której gwiazdą jest Aaron Paul, pojawi się już niedługo na platformie.

„The Path” opowiada kontrowersyjną historię rodziny, która przechodzi trudne chwile, a w związku z tym kryzys wiary. Głowa rodziny nie jest pewna, czy sekta, do której należy on i wszyscy jego bliscy, na pewno jest prawidłową ścieżką w życiu. Sprawy nie ułatwia mocno wierząca żona głównego bohatera, co szybko rodzi między nimi nieufność.

Serial „The Path” zdobył ogromną popularność na zachodzie, głównie za sprawą niecodziennego podejścia do tematu, który jest uznawany za tabu, czyli religii. Psychologiczna próba spojrzenia na świat głównych bohaterów analizuje istotę wiary i to, do czego potrafi popchnąć ludzi.

W trzecim sezonie widzowie będą mogli przyjrzeć się bliżej skutkom rzekomego cudu, który dokonał się w poprzedniej serii. Producenci obiecują, że skupią się na tym, w jaki sposób takie zdarzenie może odbić się na wszystkich zgromadzonych wokół serialowej sekty. Poruszone zostaną także kwestie ze świata polityki, a konkretniej tego, jak może ona wpłynąć na poszukiwania nowych odpowiedzi na stare pytania z dziedziny religii.

 

Plakat promujący trzeci sezon „The Path”

 

W nadchodzącym sezonie zobaczymy obok Aarona Paula („Breaking Bad”) również: Hugh Dancy’ego („Hannibal”), Michelle Monaghan („True Detective”), Kyle'a Allena („The Dead Diaries”), Emmę Greenwell („Shameless”) oraz Freidę Pinto („Guerilla”).

Pierwsze dwa odcinki z trzynastoodcinkowego sezonu będzie można obejrzeć już 17 stycznia 2018 roku.

Źródło: deadline,.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

The Path

Rodzina Laneów dołącza do bardzo specyficznego kultu religijnego.