Aktualności

Opinie o pomyśle stworzenia nowej wersji serialu „Dynasty” były różne. Fani pierwowzoru nie byli zachwyceni tym pomysłem, natomiast młodsi widzowie produkcji The CW nie znali go. A twórcy obiecywali wiele – serial na miarę „Gossip Girl”, tylko dla nieco starszych niż nastolatki odbiorców.

Pierwszy odcinek pierwszego sezonu „Dynasty” nie należał do najlepszych, ale im dalej w las, tym epizody dostarczały więcej emocji. Sporo dram, konfliktów, walki o pieniądze i władzę. A finał jeszcze bardziej podniósł poziom adrenaliny u widzów.

Jedna z protagonistek serialu, grana przez Nathalie Kelley Cristal Flores (czy też Carrington), została postrzelona w brzuch. Jej dalszy los nie jest znany. A przynajmniej nie był.

Podczas wywiadu dla E! Online Kelley zdradziła, że:

Nie przeczytałam skryptu drugiego sezonu. Wiem, że zostałam postrzelona w brzuch  i leżę w płonącym budynku, wiem także, że nie będę kręciła scen drugiego sezonu.

Dynasty, The CW,
Nathalie Kelley gra Cristal

I tu pojawia się pytanie, czy aktorka w ogóle nie pojawi się na planie produkcji?

Nie powrócę w drugim sezonie. Czy to śpiączka? Czy śmierć? Obecnie nie wiem nic poza tym, że nie jadę w lipcu do Atlanty, zostaję w LA… Mogę się cieszyć swoim życiem.

Kelley należała do głównej obsady „Dynasty” razem z Elizabeth Gillies, Grantem Showem, Alanem Dale’em, Jamesem Mackayem, Samem Adegoke’em, Robertem Christopherem Rileyem i Rafaelem de la Fuente. Czy wypowiedź aktorki oznacza, że Cristal umrze?

Serial powróci na antenę The CW 12 października.

Źródło: tvline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Dynasty

Serial podejmuje tematykę poruszaną wcześniej w amerykańskiej operze mydlanej pod tym samym tytułem. Opisuje losy rodziny Carringtonów, w której rozgrywa się odwieczna …