1
Aktualności

Zamówiony przez stację The CW pilotażowy odcinek reboota „Charmed” nabiera coraz realniejszych kształtów. Obsadzono już siódemkę aktorów, w tym trzy główne siostry. Nadal trwają castingi, mające na celu wyłonienie odpowiednich osób do pozostałych ról.

Reboot „Charmed” ma skupić się na trójce sióstr, które odkrywają swoje czarodziejskie moce. Ich imionami, jak wstępnie zapowiedziano, mają być Macy, Mel i Madison. Za scenariusz odpowiadają Jennie Snyder Urman („Jane The Virgin”), Jessica O’Toole („The Carrie Diaries”, „Jane by Design”) oraz Amy Rardin („Greek”, „Jane the Virgin”). Obsadzono właśnie rolę Mel, którą zagra Melonie Diaz („Room 104”, „The Breaks”). Jej postać opisywana jest w ten sposób:

Zdeterminowana dwudziestokilkulatka, feministka i lesbijka. Uczuciowa i kontrolująca. Jej rozpacz spowodowana tragicznym wypadkiem prowadzi do złości, niedbałości, a nawet brutalności, przez co odpycha tych, którzy chcą jej pomóc – w tym swoją dziewczynę, detektyw Soo Jin. Potrafi zatrzymywać czas.

Melonie Diaz, Charmed, Reboot, Room 104
Melonie Diaz w serialu „Room 104”

 

Oprócz Diaz w serialu pojawi się również Ser'Darius Blain („Jane By Design”, „Jumanji: Welcome to the Jungle”), który wcieli się w Galvina – twórcę filmów dokumentalnych, chłopaka Macy – zabawnego, niebojącego się własnych emocji człowieka, gotowego wyruszyć w podróż przez cały kraj za pracą jego ukochanej.

Nadal trwają castingi do ról, poszukiwane są osoby ze wszystkich grup etnicznych. Nie wiadomo jeszcze, czy serial dostanie zamówienie na pełen sezon.

[AKTUALIZACJA – 24.02.2018r.]

Do obsady dołączyła właśnie Sarah Jeffery („Shades of Blue”), która wcieli się w najmłodszą z sióstr – Madison. Jej postać opisywana jest w ten sposób:

18-latka, atletycznie zbudowana (uprawiająca pilates i cheerleading) studentka, chcąca przynależeć do żeńskiego bractwa. Stanowi przeciwieństwo swojej feministycznej siostry Mel, zależy jej na dopasowaniu się do innych. Jest przerażona informacją o byciu wiedźmą. Potrafi słyszeć myśli innych osób.

Charmed, The CW, Sarah Jeffery, Madison, obsada
Sarah Jeffery w serialu „Shades of Blue”

 

[AKTUALIZACJA – 01.03.2018r.]

Poszukiwania aktora do roli Harry’ego zakończyły się obsadzeniem Ruperta Evansa („The Man in the High Castle”). Harry to przystojny profesor, opowiadający historie z niesamowitym wdziękiem i interesujący się trzema magicznymi siostrami. Będzie on ich „Whitelighterem” (w polskiej wersji Duch Światłości).

Charmed, reboot, obsada, sezon 1, odcinek pilotażowy, Rupert Evans
Rupert Evans w serialu „The Man in the High Castle”

 

[AKTUALIZACJA – 06.03.2018r.]

Jako ostatnia siostra do serialu dołączyła Madeleine Mantock („The Tomorrow People”, „Into The Badlans”) – wcieli się w Macy. Oto, co wiadomo o jej postaci:

Błyskotliwa, kochająca naukę i dobiegająca 30-tki kobieta, posiadająca doktorat z fizyki kwantowej. Przeprowadza się ze swoim chłopakiem Galvinem do Hilltowne w Michigan, by pracować w laboratorium uniwersyteckim. Ma powody, by sądzić, że jest siostrą Mel i Madison. Jej mocą jest telekineza.

Madeleine Mantock, Charmed, reboot
Madeleine Mantock w serialu „The Tomorrow People”

 

[AKTUALIZACJA – 13.03.2018r.]

Charlie Gillespie („2nd Generation”) i Ellen Tamaki dołączają do produkcji. Gillespie zagra Briana, byłego chłopaka Madison, który nadal o nią dba. Tamaki zostanie Nico, detektyw, której romantyczny związek z jedną z sióstr utrudni prowadzone przez nią śledztwo.

Charlie Gillespie, Ellen Tamaki, charmed, reboot, pilot
Charlie Gillespie i Ellen Tamaki

 

Źródło: tvline.com / deadline.com

Komentarze

(1)

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

  • Confringo
    Confringo

    Nie przemiawiał do mnie sam pomysł rebootu serialu a patrząc na aktorki nie zmieniam zdania... chociaż pilot pewnie obejrze ;)

Powiązane

Seriale

Charmed

Serial opowiada o przygodach trzech sióstr czarownic mieszkających w San Francisco. Jak to czarownice posiadają nadprzyrodzone moce, które pomagają im w walce z …


Aktualności