Aktualności

Wiele osób nie mogło się doczekać informacji o tym, kto zagra księżną Dianę, która swojego czasu była uwielbiana na całym świecie. Fani wyczekiwali jakiejkolwiek informacji, a wiadomość o prowadzonych castingach tylko podsyciła ciekawość. Na ogłoszenie nie trzeba było długo czekać, już wiemy kto zagra pierwszą żonę następcy tronu!

Księżna Diana była pierwszą żoną księcia Karola oraz matką księcia Williama i księcia Harry’ego. Cieszyła się wielką sympatą wśród Brytyjczyków. Cały świat przeżył jej śmierć w 1997 roku. Zginęła w wypadku samochodowym. Okazuje się, że w Dianę Spencer wcieli się Emma Corrin. Już wkrótce będziemy mogli zobaczyć jej debiut w filmie „Misbehaviour”.

„The Crown” opowiada o życiu królowej Elżbiety od dnia jej ślubu z księciem Filipem do czasów współczesnych. W związku z tym, że platforma Netflix chce pokazać wszystkie etapy życia monarchini, konieczna była zmiana aktorów na starszych. W rolę Elżbiety, zamiast Claire Foy, wcieli się Olivia Colman („Broadchurch”), a Matta Smitha jako męża królowej zastąpi Tobias Menzies („Outlander”). Księżniczkę Małgorzatę zagra Helena Bonham Carter (seria filmów o Harrym Potterze), zaś lorda Snowdona – Ben Daniels („The Exorcist”).

the crown, księżna diana, diana spencer, emma corrin, 4 sezon, książę Karol, prince Charles, princess Diana
Emma Corrin wcieli się w księżną Dianę w czwartym sezonie

Produkcja spotkała się z bardzo dobrym odbiorem. Według portalu Metacritic uzyskała ocenę 81/100 od krytyków oraz 8.5/10 od użytkowników. Fani obawiają się, jak sprawdzi się nowa obsada, w końcu byli przyzwyczajeni do młodszych wersji postaci – to właśnie m.in. ich odtwórcy odpowiadali za tak duży sukces „The Crown”. Należy mieć nadzieję, że nowi aktorzy równie dobrze wypadną w swoich rolach.

Pierwsze dwa sezony są dostępne na platformie Netflix. Trzeci pojawi się prawdopodobnie  w 2019 roku.

Źródło: tvline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

The Crown

Królowa Elżbieta jest symbolem Anglii i autorytetem. Akcja serialu opisującego jej losy rozpoczyna się w roku 1947 – podczas przygotowań do ślubu z księciem Filipem. …


Aktualności