Aktualności

Odkąd stacja SYFY ogłosiła produkcję serialu o przodku legendarnego Supermana, fani zacierają ręce, czekając na premierę. Do marca zostało jeszcze trochę czasu, a SYFY nie ułatwia widzom oczekiwań – stacja wypuściła zdjęcia promujące serial.

„Krypton” opowie historię dziadka Supermana, Seg-Ela. Młodzieniec jest wyśmiewany i izolowany od świata polityki rodzinnej planety. Pewnego dnia spotyka Adama Strange’a, który wyznaje mu, że jest podróżnikiem w czasie i przestrzega Seg-Ela przed zagładą, która czeka jego planetę.

W rolach głównych wystąpią m.in. Cameron Cuffe („The Halycon”, „Time after time”), Georgina Campbell („Black Mirror”, „Broadchurch”) oraz Ian McElhinney („Rouge One”, „Derry Girls”). Stacja SYFY udostępniła pierwsze koncepty artystyczne miejsc, w których będzie rozgrywała się akcja serialu, jak Twierdza Samotności czy apartament Seg-Ela.

syfy, superman, krypton, dc
Syfy: Steffan Hill/Syfy
syfy, superman, krypton, dc
Syfy: Steffan Hill/Syfy

Scenograf serialu, Ondrej Nekvasil, wypowiedział się dla portalu ew.com na temat scenografii:

Ważne jest, że te miejsca to nie tylko warsztat czy laboratorium. To także rodzaj duchowego miejsca dla rodziny. Znajdują się tam też wszystkie rzeczy, które wymyślili. Nie tylko dziadka naszego bohatera, ale także jego pradziadka i prapradziadka.

Premiera „Krypton” planowana jest na marzec tego roku.

Źródło: screenrant.com, ew.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Krypton

Serial opowiada historię planety Krypton, na której urodził się Kal-El, znany powszechnie jako Superman. Fabuła obrazuje życie rodziny El przed jego pojawieniem …


Aktualności