Aktualności

Akcja promocyjna serialu powoli dobiega końca, Netflix udostępnił już zwiastuny i plakaty wszystkich odcinków czwartego sezonu. Najnowsze materiały promocyjne dotyczą odcinka „USS Callister”, który przypomina klimatem oryginalnego „Star Treka”.

Historia przedstawiona w odcinku „USS Callister” odbywać się będzie w kosmosie, a czas akcji to niedaleka przyszłość. Wygląd załogi, wyposażenie statku i misja, przed którą stają, nawiązuje do oryginalnej serii „Star Trek” z 1966 roku. Mamy tu m.in. kolorowe uniformy (wyznaczające przydział zadań), ułożone fryzury oraz istnienie Kosmicznej Floty.

Możliwe, że jest to tylko przedstawienie jednej wielkiej symulacji. Znając „Black Mirror” możemy podejrzewać, że cokolwiek się wydarzy, nie będzie miało szczęśliwego zakończenia.

W odcinku wystąpią między innymi: Jesse Plemons (“Fargo”), Cristin Milioti (“How I Met Your Mother”), Jimmi Simpson (“Westworld”), Michaela Coel (“Chewing Gum”) i Billy Magnussen („Get Shorty”).  Za scenariusz odpowiadają Charlie Brooker (oryginalny twórca serialu) i William Bridges. Reżyserią zajął się Toby Haynes („Doctor Who”, „Jonathan Strange & Mr Norrell”).

Plakat odcinka
 

Data premiery nie jest jeszcze znana, ale niedługo powinno się to zmienić – dzisiaj (6.12) wypada trzynasty dzień akcji promocyjnej, na który zapowiedziano wielką niespodziankę.  

Źródło: Netflix / variety.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Black Mirror

Serial ukazuje problemy społeczno-obyczajowe umiejscowione w różnych ramach czasowych. Posiadają one cechy fantastyczne, jednak zawsze mają odzwierciedlenie w rzeczywistości. …