Aktualności

Serialomaniacy mają powód do radości – ciągle powstają nowe seriale, co oznacza, że nie grozi nam nuda. Stacja The CW ogłosiła właśnie zamówienie na psychologiczny thriller „Lady in the Mask”, napisany przez Thomasa Brandona, który obecnie pracuje nad innym serialem razem z Paulem Wesleyem i Marlene King.

Akcja „Lady in the Mask” będzie osadzona w niedalekiej przyszłości, w czasach, w których ludzie mogą tworzyć kopie zapasowe swoich umysłów. Główną bohaterką jest kobieta, budząca się w szpitalu po tajemniczym wypadku samochodowym; dowiaduje się, że jej pamięć uległa uszkodzeniu, więc została zmieniona na kopię zapasową sprzed dwóch lat. Bohaterka będzie starała się wrócić do dawnego trybu życia, pracując na pełnych obrotach w rodzinnej firmie oraz spędzając czas z mężem, który bardzo ją kocha, a przynajmniej tak się wydaje. Szczegóły dotyczące brakujących dwóch lat zaczną zaprzeczać sobie nawzajem, co sprawi, że kobieta będzie przekonana o manipulacji ze strony kogoś bliskiego. A wypadek? Co, jeśli nie był dziełem przypadku, a ona znajduje się w centrum spisku? A jeśli po prostu traci rozum?

 

Justin Falvey, jeden z producentów „Lady in the Mask”

 

Producentami serialu zostali Darryl Frank („Into the West”, „Under the Dome”) i Justin Falvey („The Borgias”, „Into the West”) z Amblin TV, zaś Thomas Brandon będzie pracował przy serialu także jako producent wykonawczy. Obsada ani data premiery nie są jeszcze znane.

Źródło: deadline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.