Aktualności

Niedawno informowaliśmy o wznowieniu „The Office”, które miało przywrócić starych członków obsady i wprowadzić trochę nowych postaci. W odcinku programu „The Ellen DeGeneres Show” z 12 lutego, którego gościem był John Krasinski, aktor został zapytany o nadchodzącą kontynuację serialu. Jak się okazało, nikt jeszcze się z nim w tej sprawie nie kontaktował.

John Krasinski przyznał, że o kontynuacji „The Office” dowiedział się z internetu, ponieważ nikt odpowiedzialny za produkcję jeszcze się do niego nie odezwał. Dodał, że byłby zainteresowany powrotem i bardzo chciałby znowu pracować z dawną obsadą. Wspomniany fragment można obejrzeć w poniższym filmiku (od 5:26):


 

„The Office” to amerykański remake brytyjskiego serialu o tym samym tytule, emitowany w latach 20052013 przez NBC. Opowiada on o przygodach pracowników biura regionalnego firmy papierniczej Dunder Mifflin w Scranton w Pensylwanii. Serial należy do gatunku mockumentary – połączenia sitcomu z pseudodokumentem. Jak do tej pory informowano, we wznowionej wersji nie powróci Steve Carell, który wcielał się w Michaela Scotta, kierownika oddziału i odszedł z obsady w siódmym sezonie.

Nie są jeszcze znane szczegóły powrotu „The Office”, wstępne plany zapowiadają początek emisji w sezonie serialowym 2018/2019 – najwcześniej jesienią bieżącego roku. Wszystkie dotychasowe sezony „The Office” można znaleźć od dzisiaj na platformie Amazon Prime Video z polskimi napisami.

Źródło: „The Ellen DeGeneres Show”

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

The Office

Mockument pokazujący życie pracowników filii firmy sprzedającej papier. Aktualności