Aktualności

Zdjęcia do nowego serialu DC „Titans” dobiegły końca. Aktor wcielający się w Robina podzielił się nowym zdjęciem. Ujawniono także oficjalny opis serialu.

Z okazji końca prac nad pierwszą serią „Titans”, Brenton Thwaites, portretujący Dicka Graysona i jego alter-ego Robina, opublikował na swoim Instagramie mroczne zdjęcie zza kulis. Data premiery wciąż jest nieznana, ale serial obejrzymy jeszcze w tym roku, na nowej platformie streamingowej od DC. 

Brenton Thwaites jako Robin
Brenton Thwaites jako Robin

Zaprezentowano również oficjalny opis „Titans”:

Dick Grayson i wyjątkowa, opętana przez dziwny mrok Rachel Roth zostają wplątani w spisek, który może sprowadzić piekło na Ziemię. W trakcie zmagań z niebezpieczeństwem dołączą do nich impulsywna Starfire oraz uroczy Beast Boy. Razem stworzą rodzinę oraz grupę bohaterów.

Całkiem niedawno opublikowano również oficjalne zdjęcia Robina, a superbohater wygląda na nich świetnie. Poprzednie fotki z planu, ukazujące stroje innych postaci, zyskały niepochlebne opinie fanów. 

Brenton Thwaites jako Robin
Oficjalne zdjęcie serialowego Robina

W obsadzie „Titans” są także: Anna Diop (Starfire), Teagan Croft (Raven) i Ryan Potter (Beast Boy). W serialu zagra również Curran Walters. Aktor wcieli się w Jasona Todda, chłopaka, który w komiksie przejął rolę Robina, gdy Grayson stał się Nightwingiem.

Źródło: screenrant.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.