Aktualności

Czas pożegnania z serialem jest najgorszy, to koniec „Humans”. Więcej o kasacji serialu możecie przeczytać poniżej.

„Humans” to serial który opowiadał historię typowego buntu maszyn. Maszyn, które jak się okazuje mają uczucia. Joe Hawkins mieszka wraz z rodziną na przedmieściach Londynu. By wyręczyć żonę z wielu obowiązków, kupuje popularnego robota o ludzkim wyglądzie, zwanego Synth. Z czasem przekonuje się jednak, że życie z robotem niesie ze sobą wiele przykrych i poważnych konsekwencji.

Czegoś jednak zabrakło, ponieważ stacja postanowiła skasować serial po trzech wyemitowanych już sezonach. Twórcy serialu – Sam Vincent i Jonathan Brackley, wydali oświadczenie.

Niestety nie będzie czwartego sezonu. W czasach bezprecedensowego wyboru i konkurencji nie możemy narzekać. Zarówno Channel 4 jak i AMC byli idealnymi partnerami. Znakomicie wspierali produkcję, dzięki czemu udało nam się zrobić aż trzy sezony!

the humans
Kadr z serialu

Wiemy, że kilka wątków zostało niezakończonych. Od początku serialu tworzyliśmy go w taki sposób. Może pewnego dnia dostaniemy szansę na dokończenie tego. Jeśli ktoś ma kupę kasy i interesują go historie sztucznej inteligancji mamy ich po same uszy. Możecie odezwać się do nas w wiadomości prywatnej na Elon.

Pozostaje nam mieć jedynie nadzieję, że inna stacja postanowi przejąć serial i dostaniemy szansę zobaczenia niedokończonych wątków.

Źródło: tvline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Humans

Joe Hawkins mieszka wraz z rodziną na przedmieściach Londynu. By wyręczyć żonę z wielu obowiązków, kupuje popularnego robota o ludzkim wyglądzie, zwanego Synth. …