Aktualności

Serial doczekał się już trzeciego trailera, tym razem pokazującego zupełnie inne spojrzenie na to, co czeka widzów.

Trailer jest o wiele mroczniejszy od pozostałych dwóch wypuszczonych do tej pory. Wreszcie możemy też przyjrzeć się akcji produkcji. Całość wygląda jak horror z prawdziwego zdarzenia i można odnieść wrażenie, że taki właśnie będzie cały serial. Wyliczanka, którą recytuje mała dziewczynka, jeszcze wzmacnia taki efekt.

„Nightflyers” opowiada o grupie naukowców wyruszających w kosmos w kierunku niezidentyfikowanego obiektu, mogącego być ratunkiem dla umierającej Ziemi. Kiedy zbliżają się do pojazdu, ich pogląd na sytuację, w jakiej się znaleźli, ulega znacznej zmianie. Przyszłość może okazać się śmiertelnie niebezpieczna i nikt nie ma pomysłu, jak jej uniknąć. W rękach członków załogi leży nie tylko ich własne życie, ale także los naszej cywilizacji.

Wśród obsady znajdują się: Gretchen Mol („Chance”), Eoin Macken („Merlin”), David Ajala („Fast and Furious 6”), Angus Sampson („Fargo”), Jodie Turner-Smith („The Last Ship”), Brian F. O’Byrne („Million Dollar Baby”), Sam Strike („Timeless”) i Maya Eshet („Teen Wolf”). Produkcją serialu zajmuje się Jeff Buhler („Eloise”), showrunnerem jest natomiast Daniel Cerone („The Blacklist”).

Dokładna data premiery serialu nie jest jeszcze znana, ale ma mieć miejsce jesienią tego roku.

Źródło: materiały prasowe

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Aktualności