Aktualności

Choć serial „Psych” został zakończony w 2014 roku, historia w nim rozpoczęta jeszcze się nie kończy. W grudniu ubiegłego roku, fani mogli znów oglądać swoje ulubione postacie, w filmie „Psych: The Movie”. Shawn i Gus prawdopodobnie jeszcze powrócą, bo tworzony jest również filmowy sequel. Co o nim wiadomo?

„Psych” był serialem stacji USA Network, emitowanym w latach 2006-2014. Opowiadał o przygodach Shawna Spencera, który postanowił wykorzystywać swoją niezwykłą spostrzegawczość i pamięć, zakładając agencję detektywistyczną wraz ze swoim przyjacielem Burtonem Gusterem. Pomagali oni policji w rozwiązywaniu zagadek kryminalnych.

W ubiegłorocznym filmie „Psych: The Movie” powróciła stała obsada serialu. Kolejna część, nieoficjalnie zatytułowana „Psych: The Sequel”, jest we wczesnej fazie produkcji. Jednak prace są obecnie wstrzymane, powodem jest grafik głównych gwiazd – Jamesa Rodaya oraz Dulé Hilla. Roday zagra jedną z głównych ról w nowym serialu stacji ABC, „A Million Little Things”, który będzie miał premierę jesienią. Hill natomiast awansował do regularnej obsady w ósmym sezonie serialu „Suits”.

Psych, Psych: The Movie, James Roday, Dule Hill, film
Dulé Hill i James Roday w „Psych: The Movie”

Wstępne plany zakładały rozpoczęcie zdjęć do filmu jeszcze w tym roku, ale prawdopodobnie zostaną przesunięte na późniejszy czas, w którym dwójka głównych aktorów będzie dostępna. Nie są jeszcze znane szczegóły produkcji.

Źródło: tvline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale