Aktualności

Kiedy ogłoszono, że serial „Timeless” od NBC zostanie anulowany po pierwszym sezonie, wielu fanów było rozgoryczonych. Na szczęście, trzy dni po ukazaniu się tej informacji, producenci oficjalnie potwierdzili powstanie kolejnego sezonu. Serialomaniacy mogą zatem w spokoju czekać na drugą serię. Co czeka nas w kolejnych odcinkach?

Akcja „Timeless” zaczyna się w momencie, w którym Garcia Flynn (Goran Višnjić), groźny przestępca, kradnie wehikuł czasu, chcąc za jego pomocą doprowadzić do upadku USA. Profesor historii Lucy Preston (Abigail Spencer), naukowiec Rufus Carlin (Malcolm Barret) oraz żołnierz Wyatt Logan (Matt Lanter), używając prototypu wynalazku, ruszają w ślad za przestępcą, starając się go powstrzymać.

Drugi sezon produkcji obiecuje jeszcze więcej wrażeń. Po wydarzeniach z finału, fani mogą spodziewać się rozwinięcia wielu wątków oraz kontynuacji podróży w czasie, przybliżających historię Ameryki. Do stałej obsady dołączy Michael Rady, który wcieli się w rolę amerykańskiego żołnierza, Nicholasa Keynesa. Mężyczyzna zostanie ciężko ranny, ale znajdzie schronienie na farmie Emmy (Annie Wersching) i Carol (Susanna Thompson). Odcinek otwierający drugi sezon nosi tytuł „The War to End All World” – a tak nazywana jest w Ameryce I wojna światowa, więc możemy się domyślać, gdzie trafią główni bohaterowie.

W wywiadzie dla „Entertainment Weekly” odtwórczyni głównej roli, Abigail Spencer, wypowiedziała się na temat drugiego sezonu produkcji:

 Będzie więcej tego, co pokochałeś w sezonie pierwszyn, wraz z kilkoma naprawdę fajnymi zmianami. 

Portal TV Line udostępnił także zdjęcie promujące nadchodzący sezon:

 

Serial powróci w 2018 roku. Dokładana data premiery nie jest jeszcze znana.

Źródło: tvline.com, ew.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Timeless

Groźny przestępca Garcia Flynn kradnie wehikuł czasu. Naukowiec, żołnierz i profesor historii podróżują w czasie, by powstrzymać go przed zniszczeniem Ameryki. …