Aktualności

Decyzję o nakręceniu trzeciego sezonu swojej hitowej produkcji – „True Detective” – stacja HBO ogłosiła już jakiś czas temu. Dziś wiemy, że w jednej z głównych ról zobaczymy Mehershala Aliego, a partnerować mu będzie, o czym poinformowano ostatnio – Carmen Ejogo.

Ejogo („Selma”, „Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald”) wcieli się w rolę Amelii Reardon, nauczycielki z Arkansas, która pomóc ma w rozwiązaniu sprawy zaginięcia dwójki dzieci. Trzeci sezon opowie o makabrycznej zbrodni dokonanej w górach Ozark. Ponownie akcja rozgrywać się będzie w trzech różnych okresach, a jej podłożem będzie zaginięcie dwójki dzieci w roku 1980.

HBO nie zraziło się chłodnym odbiorem drugiego sezonu produkcji i zapowiedziało, że już wkrótce serial powróci. Od początku jako odtwórca jednej z głównych ról anonsowany był laureat Oscara Mehershala Ali („Moonlight”, „House of Cards”, „Luke Cage”), do którego teraz dołącza Ejogo.

Mehershala Ali


W produkcję zaangażowano osoby, które w dużej mierze przyczyniły się do ogromnego sukcesu „True Detective”. Scenarzystą niemal wszystkich odcinków jest Nic Pizzolatto, który pełni również rolę producenta wykonawczego. HBO wciąż nie podało daty premiery ani pełnej obsady najnowszego sezonu.  

Źródło: deadline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

True Detective

Serial kryminalny opisujący nietypowe zbrodnie oraz ich rozwiązania. Każdy sezon opowiada inną historię. Seria pierwsza opiera się na losach dwóch detektywów pracujących …