Aktualności

Jak się okazuje, premiera drugiego sezonu „Knightfall” zbliża się wielkimi krokami. Oprócz kolejnego zwiastuna doczekaliśmy się też daty premiery.

Templariusze byli najpotężniejszym, najbogatszym i najbardziej tajemniczym zakonem rycerskim swoich czasów. „Knightfall” zagłębia się w świat tego legendarnego bractwa – bitwy o Ziemię Świętą, skomplikowane relacje z królem Francji... oraz zdrada, która ostatecznie doprowadziła do tragicznego upadku zakonu. Na chwilę obecną wiadomo, że premiera nastąpi 26 marca czasu polskiego. Tymczasem zapraszamy do obejrzenia kolejnego zwiastuna!

„Knightfall” spotkał się z bardzo słabymi ocenami. Wielu widzów twierdzi, że w serialu jest sporo niedociągnięć historycznych, efekty specjalne wcale nie są takie specjalne, a scenariusz pozostawia wiele do życzenia. Przypominamy, że w najnowszym sezonie pojawi się Mark Hamill, znany z filmów z sagi „Star Wars”.

Pierwszy sezon jest dostępny na platformach Netflix i HBO GO.

Źródło: deadline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Knightfall

Templariusze byli najpotężniejszym, najbogatszym i najbardziej tajemniczym zakonem rycerskim swoich czasów. „Knightfall” zagłębia się w świat tego legendarnego …


Aktualności