Aktualności

Serial produkowany przez stację History ma już potwierdzony drugi sezon.

Sezon pierwszy zakończył się już w zeszłym roku. Bardzo niskie notowania produkcji niemalże gwarantowały kasację, na co wiele osób liczyło. Od dłuższego czasu spekulowano jednak o możliwym przedłużeniu. Stacja History nie komentowała tych plotek, chociaż krążyły one już od grudnia 2017 roku. Słabe oceny nie przestraszyły twórców i już oficjalnie wiadomo, że zobaczymy kolejną serię. Pierwszy sezon obejrzało aż 25 milionów widzów, więc stacja zdecydowanie kierowała się względami finansowymi przy podejmowaniu decyzji o przedłużeniu.

Knightfall, sezon 2, History
Kadr z serialu „Knightfall”
 

Stacja History poszła po rozum do głowy i, chcąc zmienić straszliwe oceny „Knigtfall”, postanowiła mocno przeorganizować ekipę i obsadę. W drugiej serii zobaczymy zatem samego Luke'a Skywalkera, czyli Marka Hamilla. Aktor przez wiele lat trzymał się na uboczu świata kina i telewizji, ale jego niedawny powrót do „Star Wars” ponownie rozpędził jego karierę. Pieczę nad serialem powierzono nowemu showrunnerowi, Aaronowi Halbingowi („The Flash”). W drugim sezonie zobaczymy na ekranie również Toma Forbesa („Wolf Hall”) oraz Genevieve Gaunt („The Royals”).

Data premiery nie jest jeszcze znana. Pierwszy sezon można obejrzeć na platformie HBO GO.

Źródło: deadline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Knightfall

Templariusze byli najpotężniejszym, najbogatszym i najbardziej tajemniczym zakonem rycerskim swoich czasów. „Knightfall” zagłębia się w świat tego legendarnego …


Recenzje


Aktualności