Aktualności

Stacja Syfy udostępniła zwiastun 3. sezonu serialu „The Magicians” i podała datę jego premiery – 10 stycznia 2018 roku. Najnowsza seria skupi się na znalezieniu sposobu przywrócenia magii, a oficjalna zapowiedź wskazuje, że ważnymi elementami będzie siedem złotych kluczy.

„The Magicians” to serial fantasy bazujący na serii książek Leva Grossmana o tym samym tytule (w Polsce znanych jako „Czarodzieje”). Opowiada o studentach magicznego Uniwersytetu Brakebills, którzy nie mają łatwego życia. Muszą zmierzyć się z fantastycznym światem Fillory, o którym czytali w książkach i z wszystkimi konsekwencjami, jakie za sobą niesie. 2. sezon serialu zbierał pozytywne opinie, osiągając wynik 74/100 w serwisie Metacritic oraz ocenę 7.9/10 na Rotten Tomatoes.

W 3. sezonie bohaterowie nadal będą zmagać się ze skutkami ostatnich wydarzeń – po pokonaniu Embera magia została „odcięta” zarówno w zwykłym świecie, jak i w Fillory. Czekającym ich zadaniem będzie zatem przywrócenie jej, w czym pomoże im nowa postać – Poppy, znawczyni smoków, którą zagra Felicia Day („Buffy the Vampire Slayer”, „Supernatural”, „The Guild”).

Pierwsze zdjęcie przedstawiające Felicię Day w roli Poppy

 

Źródło: www.syfy.com / www.nerdist.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

The Magicians

Quentin Coldwater wraz ze swoją przyjaciółką Julią starają się dostać do tajnej szkoły magii w Nowym Jorku. Niestety przyjęty zostaje tylko Quentin, który z członkami …