1
Aktualności

Szefowa stacji ABC, Channing Dungey, pojawiła się w poniedziałek na spotkaniu z prasą i wypowiedziała się na temat trzech seriali, których przyszłość może być zagrożona ze względu na niskie wyniki oglądalności.

„Once Upon a Time”, „Inhumans” i „Agents of S.H.I.E.L.D” w ostatnim czasie nie zachwycają ani krytyków, ani widzów. W związku z tym, w trakcie sesji Q&A z przedstawicielką stacji ABC, nie mogło zabraknąć pytań o przyszłość tychże produkcji.

„Agents of S.H.I.E.L.D” to serial, który doczekał się jak na razie pięciu sezonów. Opowiada o grupie poddanych specjalnemu treningowi agentów, którzy mierzą się z dziwnymi, niewyjaśnionymi sprawami. Dungey powiedziała prasie:

Obecnie emitowany piąty sezon jest najbardziej pomysłowy z dotychczasowych. Byliśmy niezwykle podekscytowani tym, co twórcy zapowiedzieli na drugą połowę serii, a obecnie czekamy, by usłyszeć plany producentów na dalszą część serialu. Dopiero wtedy podejmiemy decyzję odnośnie szóstego sezonu.

Znacznie mniej optymistycznie sprawa ma się w przypadku „Inhumans”, który pomimo sporej akcji promocyjnej notuje słabe wyniki oglądalności. W produkcji śledzimy losy rodziny królewskiej, która w wyniku przewrotu, do jakiego doszło w mieście Atillan na Księżycu, zmuszona jest uciekać na Ziemię. Przedstawicielka stacji ABC wciąż nie potwierdziła plotek dotyczących skasowania produkcji.

Poziom serialu nie był taki, jakiego byśmy sobie życzyli. Wciąż nie zostały podjęte żadne decyzje, ale mogę otwarcie powiedzieć, że wyniki oglądalności nas nie zadowoliły.

„Inhumans” spotkał się ze sporą krytyką, zarówno ze strony krytyków, jak i widzów

 

Wydaje się, że serialem, który uniknie kasacji jest „Once Upon a Time”. Produkcja, która zanotowała ostatnio spory spadek liczby widzów, skupia się na losach baśniowych postaci, które zamieszkują niewielkie miasteczko Storybrooke. Według Dungey liczby nie oddają popularności, jaką cieszy się serial.

Wyniki oglądalności nie dają nam pełnego obrazu. Serial ma wielu lojalnych fanów, którzy obejrzenie całości odkładają na później.

Również i w tym przypadku stacja wstrzyma się z ogłoszeniem decyzji o przyszłości serialu do momentu spotkania z producentami. O tym, jaki będzie dalszy los trzech produkcji ABC, dowiemy się prawdopodobnie podczas majowych upfrontów.

Źródło: tvline.com

Komentarze

(1)

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

  • Lukasz
    Lukasz

    Wypraszam sobie twierdzić, że Agenci nie zachwycają krytyków ani fanów, zdania tych pierwszych zwykle sobie nie cenie, ale to dzięki sporej rzeszy fanów na całym świecie zachwyconych 4 sezonem (a obecnie emitowany piąty ma powoli coraz więcej widzów i jest wysoko oceniany) serial dostał zamówienie na 5 sezon, i nie można tak twierdzić, że to słaby serial ! Proszę najpierw sprawdzać inne źródła (Spoiler TV, inne strony fanowskie, serwisy komiksowe w USA i nie tylko), by pisać takie stwierdzenia! Pozdrawiam :D

Powiązane

Seriale

Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.

Agent Phil Coulson tworzy grupę superwytrenowanych agentów S.H.i.E.L.D., którzy zajmują się dziwnymi, niewyjaśnionymi sprawami.


Once Upon a Time

W dniu 28 urodzin do drzwi Emmy puka pewien chłopiec. Dzięki niemu kobieta trafia do niewielkiego miasteczka Storybrooke, gdzie postacie z bajek i baśni istnieją …


Marvel's Inhumans

Serial wywodzący się z uniwersum stworzonego przez Marvel Comics. Po zbrojnym przewrocie w mieście Atillan na Księżycu rodzina królewska należąca do gatunku Nieludzi …