Aktualności

Od premiery pierwszej części sezonu serialu „The Tick” minęło już kilka miesięcy, a odpowiadająca za serial platforma Amazon wypuściła właśnie zwiastun kolejnych sześciu odcinków. Dalsza część przygód Ticka zadebiutuje już pod koniec lutego.

Serial „The Tick” bazuje na komiksach autorstwa Bena Edlunda pod tym samym tytułem i opowiada o prawie niezniszczalnym superbohaterze, przebranym za niebieskiego kleszcza. Jego pomocnikiem w walce ze złem zostaje Arthur Everest – spokojny księgowy, który zmaga się z traumatycznym przeżyciem z przeszłości. Najnowszy zwiastun przedstawia próbę zebrania grupy niezwykłych postaci w celu pokonania złego Terrora. Fanom powinien szczególnie przypaść do gustu tekst wypowiadany przez Ticka pod koniec filmiku.

Pierwsza część sezonu zbierała pozytwne opinie – 93% „świeżości” według portalu Rotten Tomatoes z oceną 7,33/10. W obsadzie znaleźli się: Griffin Newman („Political Animals”), Peter Serafinowicz („Running Wilde”), Jackie Earle Haley („Preacher”), Scott Speiser, Valorie Curry („The Following”), Yara Martinez („Jane the Virgin”), Brendan Hines („Scandal”).

Wszystkie nowe odcinki będą do obejrzenia 23 lutego w serwisie Amazon Prime Video.

Źródło: Amazon

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

The Tick

Superbohater w kostiumie niebieskiego kleszcza przybywa do miasteczka, aby pomóc w walce z przestępczością. Zaprzyjaźnia się z nerwowym, lecz bardzo dobrze wychowanym …