Aktualności

Grający Archiego Andrewsa KJ Apa wypowiedział się na temat popularnego wśród fanów motywu romansu jego postaci z Kevinem Kellerem. 

Podczas Oz Comic Con w Melbourne aktor zapytany przez osobę z publiczności czy „shippuje” ów związek, stwierdził: 

Podoba mi się to, do dzieła!

Wśród publiki rozeszło się pełne aprobaty „Uuuuuu”. 

Popularna teen drama, inspirowana serią komiksów o Archiem, zyskała pozytywne opinie za eksplorowanie bohaterów oraz wątków homeseksualnych. 

Na początku tego roku serial rzucił światło na motywy terapii mających na celu „nawracanie” czy „leczenie” homoseksualistów. Fani zostali podzieleni i skrytykowali serię za ukaranie jednego z bohaterów należących do społeczności LGBTQ. 

Kadr z serialu „Riverdale”

Apa również okazał wsparcie dla osób LGBTQ, kiedy zatrzasnął w szatni byłego kapitana Australian Wallabies, Izraela Golau, za stwierdzenie, że homoseksualiści pójdą do piekła, jeśli „nie odpokutują za swoje grzechy”. 

Apa stwierdził wtedy: 

To są bardzo rozczarowujące komentarze. Jako chrześcijanie powinniśmy kochać, nie osądzać. Co ci daje prawo do potępiania? Jesteś doskonały? 

Niedawno zakończyła się emisja drugiego sezonu, ale jeszcze w tym roku pojawi się trzeci.

Źródło: gaytimes.co.uk

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Riverdale

W tajemniczym miasteczku Riverdale w niewyjaśnionych okolicznościach ginie młody chłopak. Grupka przyjaciół stara się rozwiązać zagadkę śmierci Jasona, często pakując …