Aktualności

Jeżeli lubicie gry komputerowe i przy okazji jesteście serialomaniakami, mamy dla was dobrą wiadomość – stacja Channel 4 stworzyła produkcję, w której fabuła będzie przeplatała się z sekwencjami przedstawiającymi wirtualny świat gry Azana.

„Kiss Me First” to produkcja bazująca na bestsellerowej powieści Lottie Moggach o tym samym tytule. 17-letnia Leila czuje się niezwykle samotna po śmierci matki. Dziewczyna, nie mogąc odnaleźć się w rzeczywistości, ucieka w wirutalny świat gry Azana, gdzie nawiązuje znajomość z tajemniczą Tess. Nastolatki poznają się również w prawdziwym świecie – jednak wkrótce po tym Tess znika bez śledu. Leila postanawia odnaleźć przyjaciółkę.

Producentem wykonawczym oraz twórcą scenariusza jest Bryan Elsley. W rolach głównych występują Tallulah Haddon („Taboo”), Simona Brown („Man Up”), Matthew Beard („The Imitation Game”), Matthew Aubrey („Bang”) oraz Haruka Abe („Cyberbully”). Piers Wenger, dyrektor Channel 4, wypowiedział się na temat serialu:

To ekscytujący i przełomowy serial, który pozwala spojrzeć na grupę młodych graczy i prawdę, która kryje się za ich życiem online, z emocjonalnej strony. Cieszymy się, że możemy powitać Bryana Elsleya, by poprowadził grupę nowych pisarzy i to ekscytujące show.

tallulah haddon, kiss me first, matthew aubrey, channel 4
Tallulah Haddon i Matthew Aubrey w „Kiss Me First”

Premierowy odcinek „Kiss Me First” zostanie wyemitowany 4 kwietnia tego roku.

Źródło: spoilertv.com, thesun.co.uk

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.