1
Aktualności

Mimo że trzeci sezon „Killing Eve” jeszcze nie miał premiery, to serial już dostał zamówienie na czwartą serię.

Produkcja BBC America, która cieszy się ogromną popularnością, właśnie została oficjalnie przedłużona na kolejny, czwarty sezon. Dodatkowo dostaliśmy informację, że premiera trzeciej serii zaplanowana jest na wiosnę 2020 roku.  

Przy okazji ogłoszenia zamówienia Sarah Barnett, prezeska Entertainment Networks Group i AMC Studios, zdradziła, czego możemy spodziewać się w nadchodzących odcinkach: 

W trzecim sezonie scenarzystka serialu, Suzanne Heathcote, zabierze Eve, Villanelle i Carolyn do miejsc jeszcze bardziej ekscytujących, pokręconych i zaskakujących niż kiedykolwiek wcześniej. Nasi uzależnieni [od „Killing Eve”] fani nie będą rozczarowani. 

Killing Eve, BBC America
Zdjęcie promujące 3. sezon „Killing Eve”

Scenarzystką zarówno trzeciej, jak i czwartej odsłony serialu jest Suzanne Heathcote („Fear the Walking Dead”), która zastąpiła w tej roli Emerald Fennell i Phoebe Waller-Bridge, odpowiedzialne kolejno za scenariusz do drugiego i pierwszego sezonu.  

Źródło: bbcamerica.com

Komentarze

(1)

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

  • Ergath
    Ergath

    "W trzecim sezonie scenarzystka serialu, Suzanne Heathcote, zabierze Eve, Villanelle i Carolyn do miejsc jeszcze bardziej ekscytujących, pokręconych i zaskakujących niż kiedykolwiek wcześniej." - no i sam krótki opis mnie rozczarował bo to znaczy że Eve żyje a nie lubię tej postaci wręcz jej nienawidzę. Postać Villanelle uwielbiam i tylko dla niej przemęczyłem ten serial.

Powiązane

Seriale

Killing Eve

Serial na podstawie powieści „Villanelle” autorstwa Luke'a Jenningsa. Fabuła skupia się na dwóch niezwykle inteligentnych kobietach: psychopatycznej morderczyni …


Aktualności


Recenzje