Aktualności

Do premiery nowego sezonu „Killing Eve” pozostał niespełna miesiąc. Wychodząc naprzeciw fanom oczekującym powrotu produkcji, stacja BBC America udostępniła kolejny zwiastun swojego serialu.

„Killing Eve” traktuje o losach agentki MI6 Eve (Sandra Oh), która w wyniku swojej niepohamowanej ambicji postanawia zająć się sprawą płatnej morderczyni, na ktorej koncie z dnia na dzień przybywa ofiar. Villanelle (Jodie Comer) szybko orientuje się, że Eve wyraża żywe zainteresowanie jej poczynaniami i błyskawicznie obiera agentkę za swój nowy cel. Kto wyjdzie zwycięsko z potyczki dwóch silnych kobiecych charakterów? Być może przekonamy się o tym w drugim sezonie produkcji. 

Serial bazuje na powieści „Villanelle” autorstwa Luke’a Jenningsa i jeszcze przed oficjalną premierą doczekał się przedłużenia na kolejny sezon. Pierwsza seria liczyła osiem odcinków; każdy spotkał się z bardzo dobrym odbiorem widowni. Za kamerą produkcji stanął Jon East, który ma na swoim koncie prace przy takich tytułach jak „Downton Abbey” czy „The Last Kingdom”.

Jak poinformowała amerykańska stacja, drugi sezon „Killing Eve” zadebiutuje na BBC America już 7 kwietnia 2019 roku. 

Źródło: variety.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Killing Eve

Serial na podstawie powieści „Villanelle” autorstwa Luke'a Jenningsa. Fabuła skupia się na dwóch niezwykle inteligentnych kobietach: psychopatycznej morderczyni …