Aktualności

Jednym z najbardziej stresujących aspektów bycia serialomaniakiem jest obawa o to, czy polubiony przez nas serial dostanie zamówienie na kolejne sezony. Jeśli jesteście ciekawi „Killing Eve”, możecie spać spokojnie – produkcja została przedłużona o drugą serię jeszcze przed premierą.

„Killing Eve” opowiada o znudzonej codziennością i biurowym życiem Eve. Wszystko zmienia się o 180 stopni, gdy kobieta staje się obiektem obsesyjnej zabójczyni Vilanelle, która za wszelką cenę zapragnie ją zlikwidować.

killing eve, bbc america, second season, hbo go, sandra oh, jodie comer
Jodie Comer i Sandra Oh na zdjęciu promocyjnym „Killing Eve”

Pierwszy sezon produkcji BBC ma liczyć osiem odcinków. W głównych rolach wystąpią Sandra Oh („Grey’s Anatomy) i Jodie Comer („The White Princess”). Showrunnerem serialu jest Phoebe Waller-Bridge, znana z pracy przy m.in „Fleabag”. Dyrektor BBC America wypowiedziała się na temat przedłużenia produkcji:

Wczesne reakcje na „Killing Eve” były niesamowite – z tego powodu, a także dlatego, że całym sercem kochamy tę oryginalną, zabawną, ekscytującą i wciągającą serię, jesteśmy zachwyceni, że możemy iść naprzód z drugim sezonem jeszcze przed premierą serialu.

Premiera pierwszego odcinka zaplanowana jest na 8 kwietnia na kanale BBC America; 9 kwietnia będzie on dostępny w HBO GO.

Źródło: tvline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Killing Eve

Serial na podstawie powieści „Villanelle” autorstwa Luke'a Jenningsa. Fabuła skupia się na dwóch niezwykle inteligentnych kobietach: psychopatycznej morderczyni …


Aktualności