Aktualności

Netflix postanowił umilić nam koniec tygodnia pracy, serwując kilka naprawdę dobrych wiadomości. Zwłaszcza fani anime powinni poczuć się ukontentowani.

Netflix zamówił kilka nowych produkcji, a dokładnie serii anime, jak choćby  obrazy „Ultraman” i „Kengan Ashura”. Do tego zdecydowano się na kontynuowanie „Aggretsuko” oraz podano wreszcie datę premiery drugiego sezonu serialu „Castlevania”. Kiedy powrócą wampiry? Wszystko wskazuje na to, że już 26 października tego roku.

Co do nowych produkcji, 18. lipca będziecie mogli się raczyć „Godzilla: City on the Edge of Battle”, 21. sierpnia „Dragon Pilot”, a 1. kwietnia „Cannon Busters”.

„Ultraman” – to dramat akcji skupiony na bohaterze, który posiada w sobie ducha i DNA legendarnego herosa, Ultramana, stając się nim, kiedy tylko założy odpowiedni metalowy strój. Za reżyserię serii odpowiadają: Kenji Kamiyama i Shinji Aramaki.

Netflix, Anime, Castlevania,
Nareszcie znamy datę 2. sezonu serialu

„Kengan Ashura” – przedstawia losy Kazuo Yamashita, 56-letniego mężczyzny, który pewnego dnia zostaje wezwany przez prezesa firmy, w której pracuje, i zatrudniony jako gladiator. Bohater dowiaduje się, że będzie uczestniczył w walkach zwanych Kengan Matches i bronić korporacyjnych praw firmy, którą „reprezentuje”.

„Godzilla: City on the Edge of Battle” – sequel „Godzilla: Planet of the Monsters”. Do tego chyba nikomu nie trzeba mówić, kto będzie głównym bohaterem historii. Walka robotów z największą do tej pory Godzillą to na pewno coś, co warto zobaczyć.

„Dragon Pilot” – rekrut Hisone Amakasu zostaje wybrany, aby pracować jako pilot dla Gifu Air Base.

„Cannon Busters” – produkcja opowiada o przygodach S.A.M., zaawansowanego technologicznie androida, dziwacznego robota oraz zbiega. Trio przeżywa niebezpieczne i niesamowite przygody, a jego celem jest znalezienie przyjaciela S.A.M.-a.

Źródło: deadline.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Castlevania

Animacja dla dorosłych. Gdy żona Draculi zostaje bestialsko spalona na stosie, wampir obiecuje zemstę na każdym mieszkańcu Wołoszczyzny; zbiera armię potworów i …


Aktualności