Aktualności

Maisie Williams wciela się w Aryę Stark w „Game of Thrones”. Aktorka w niedawnej rozmowie z brytyjskim portalem Metro wspomniała, kiedy serial powróci na ekrany. Hit od HBO, jak już oficjalnie poinformowała stacja, swój finał będzie miał dopiero w 2019 roku. Teraz znamy także prawdopodobny miesiąc jego premiery.

Podczas wywiadu, Williams zapytana o kręcenie „Game of Thrones” zdradziła, że finałowy sezon zostanie wyemitowany w kwietniu 2019 roku.

Skończymy kręcić w grudniu i rozpoczniemy emisję w kwietniu [2019]. To zostawia cztery miesiącę na obróbkę tych potężnych odcinków. Sporo rzeczy trafi do finalnej wersji. Z takim sezonem nie chcemy się śpieszyć. Nasi widzowie i fani zasłużyli na to, by ten finałowy sezon był najlepszym, jaki możemy stworzyć.

 

Kwietniowa data premiery nie jest wielkim zaskoczeniem, ponieważ w tym miesiącu zazwyczaj serial powracał (oprócz trzeciego i siódmego sezonu). Aktorka wspomniała również o tym, jak chciałaby, żeby zakończyła się historia Aryi:

Zawsze wspominałam, że chciałabym, aby doznała spokoju. Rzeczy, które dotyczyły jej historii, były bardzo przykre, pokręcone i agresywne. Pragnęłabym, by mogła odnaleźć swoje prawdziwe „ja” i pozbyć się tej złości oraz chęci zemsty, które jej towarzyszą. Chciałabym, żeby [Arya] była szczęśliwa.

Game of Thrones, data premiery, Maisie Williams, Arya Stark, HBO

Kadr z serialu „Game od Thrones”

 

[AKTUALIZACJA 30.01.2018]

Maisie Williams, data premiery, Game of Thrones

 

Maisie Williams sprostowała w niedawnym tweecie, że podany cytat z datą, wskazującą na kwiecień, pochodzi z wywiadu sprzed lat. Oznacza to, że premiera może odbyć się już na początku 2019 roku, jak i możemy poczekać na finałowy sezon nawet i do końca przyszłego roku.

Źródło: metro.news / twitter.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.

Powiązane

Seriale

Game of Thrones

Adaptacja sagi George'a R.R. Martina. Kilka rodzin szlacheckich walczy o panowanie nad ziemiami krainy Westeros. Spiski oraz zbrodnie są na porządku dziennym.


Aktualności