Aktualności

Stacja Showtime obiecuje, że serial „Halo” jest w trakcie bardzo intensywnego tworzenia. Spielberg wciąż jest głównym producentem.

Minęło sporo czasu, odkąd ostatnio fani gry „Halo” mogli usłyszeć coś na temat produkcji o tym samym tytule tworzonej przez Showtime. W lipcu 2017 roku potwierdzono, że prace nad projektem wciąż trwają. Prezes stacji, zapytany ponownie o szczegóły, powiedział, że nie zaprzestano przygotowań nad realizacją serialu oraz zapewnił, że widział już scenariusz. Dyrektor programowy Gary Levine dodał:

Zdecydowanie zadowoli to fanów „Halo” jak również wszystkich naszych widzów.

Steven Spielberg

 

„Halo” to dobrze znana wszystkim graczom strzelanka typu FPS (First Person Shooter), która ma już blisko 20 lat. Główna postać – Master Chief – to żołnierz walczący z całą zgrają kosmitów, chcących odkryć tajemnicę świata znanego właśnie jako Halo. Akcja osadzona jest w dalekiej przyszłości, dzięki czemu gracze mają do dyspozycji cały arsenał uzbrojenia rodem z dobrego science fiction.

Realizacji serialu i filmów podejmowały się już liczne studia, jednak bez żadnego rezultatu. Być może problemem jest tutaj wyjątkowa mnogość gier, książek, animacji i komiksów z uniwersum gry „Halo” i dotychczasowi producenci obawiali się reakcji fanów (albo zmierzenia się z tak potężnym materiałem źródłowym). Showtime nie zachwyca postępami nad serialem, dlatego wiele osób już teraz traktuje projekt z dystansem. 

Czekamy na jakieś (wreszcie) konkretne informacje.

Źródło: screenrant.com

Komentarze

Zaloguj się, aby dodać komentarz.